Vishay PTF565K3600BZEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 5360ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
X-ON
Introduction Date2008-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 4990ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 5050ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5360ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8watt 5.36Kohms 0.1%
Metal through hole resistor 0.1% 5ppm/C 5.36kOhm 125mW
PTF-56 5.36K .1% T-16 EK e3