Vishay PTF5624K900BZBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 24900ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityYR1B24K9CC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 24.9 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Res Metal Film 24.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C 0.001% Epoxy AXL T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 26700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 24300ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 24000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor,metal Film,24.9Kohms,300Wv,.1+/-% Tol,-5,5Ppm-Tc |Vishay PTF5624K900BZBF
Conformal Through Hole Resistor 0.1% 5ppm/C 24.9kOhm 125mW