Vishay PTF5620K000BXBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 20000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
Mouser
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
TE ConnectivityYR1B20KCC
RES 20K OHM 0.1% 1/4W AXIAL / 20 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 20000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH818K2BYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 18200ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH820K5BYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 20500ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8watt 20Kohms 0.1%
PTF-56 20K .1% T-10 B14