Vishay PTF5616K000BYEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 16000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 15000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 15400ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 16000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15000ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-12FTF52-16K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1667W, 16000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
PTF Series Ø2.31x6.35mm 0.125 W 16 kOhm ±0.1% ±10 ppm/°C Metal Film Resistor
Metal through hole resistor 0.1% 10ppm/C 16kOhm 125mW
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8watt 16Kohms 0.1%