Vishay PR03000201100JAC00
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 110ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.27%