Vishay PR02000302703JA100
Fixed Resistor, Metal Film, 1.3W, 270000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-23.08%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 270000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 270000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1625885-9
Through Hole Resistor, Rox Series, 270 Kohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 270000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupCFR-25JT-52-270K
Res Carbon Film 270K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -700ppm/C to 0ppm/C Conformal Coated AXL Tape and Box
Stackpole ElectronicsCF14JT270K
Res Carbon Film 270K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -850ppm/C to 0ppm/C Conformal Coated AXL T/R
描述
Res Metal Film 270K Ohm 5% 1.3W ±250ppm/C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
Power Metal Film Leaded Resistors
PR02 5% A1 270K
270K OHM 5% 2W