Vishay PR02000207503JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 750000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.86%