Vishay PR01000103307JA100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Future Electronics
Introduction Date2009-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
330 mOhms ±5% 1.2W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Stackpole ElectronicsRSF2JTR330
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JBR330
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879352-1
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 0.33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879350-5
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.33ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJR33
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
PR01 Series 330 mOhm ±5% 600 mW ±250ppm/°C Power Metal Film Leaded Resistor
RES MTLFLM R33 OHM 1W 5% A1
PR01 5% A1 R33