Vishay PR01000101303JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 130000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.21%