Vishay PR01000101109JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 11ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-6.23%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRSF1JT11R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 11ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount