Vishay PLTT0805Z2492FGT1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 24900ohm, 100V, 1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetPLTT0805Z2492FGT101K
12h
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
PLTT0805 5PPM 24.9K 1% G T1 e4