Vishay PAT0805E5621BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 5620ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Introduction Date2009-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRP73PF2A5K62BTDF
Res Thin Film 0805 5.62K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE Connectivity / AMP7-2176092-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 5110ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP8-2176092-1
Res Thin Film 0805 5.36K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 5230ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 5110ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
RES SMD 5.62K OHM 0.1% 1/5W 0805
PAT0805 25PPM 5.62K 0.1% S T1 e3
5.62K OHM .1% 25PPM