Vishay PAC500003009FAC000
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 30ohm, 12.2474V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.28%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 30ohm, 9.4868V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 30ohm, 5.4772V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 27ohm, 9V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 9.9499V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F30RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 30ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45F30R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 30ohm, 460V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.295Diax1.024L 7.50mmx26.00mm 5W 30Ohm ±100ppm/C
PAC05 30 Ohms 1% Cemented Leaded Wirewound Precision Resistor
Res, 30R, 1%, 5W, Wirewound, Axial; Resistance:30Ohm; Product Range:Pac Series; Power Rating:5W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Product Diameter:7.5Mmrohs Compliant: Yes |Vishay PAC500003009FAC000