Vishay PAC300002700FAC000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 270ohm, 28.4605V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页9 年前
3 个月趋势:
-36.60%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 270ohm, 16.4317V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 270ohm, 36.7423V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 270ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 270ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 270ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES 250 OHM 5W 1% AXIAL
描述
PAC Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 270Ohms 3W
RES 270 OHM 3W 1% AXIAL
270¦¸ ¡À1% 3W ¡À100ppm/¡æ ,D5.5XL16.5MM 16.5mm
PAC03 270R 1% AC