Vishay PAC100004709FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47ohm, 6.8557V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
Datasheet5 页19 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.98%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 11.8743V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1879627-7
Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 47ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 47.5ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 49.9ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 51.1ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD47R5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 47.5ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
PAC Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 47Ohms 1W
Res Wirewound 47 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 47 OHM 1W 1% AXIAL
PAC01 47R 1% A1
47¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm