Vishay PAC100003900FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 390ohm, 19.7484V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页9 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.99%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP1622741-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.75W, 390ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 390ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 390ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 392ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 360ohm, 32.8634V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor, 390 Ohm, 1%, 1 W, Axial Leaded, Wirewound, Precision - Ammo Pack
RES 390 OHM 1W 1% AXIAL
PAC01 390R 1% A1
390¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm