Vishay PAC100003600FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 360ohm, 18.9737V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 360ohm, 32.8634V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 392ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 332ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 357ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 330ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 360Ohm ±100ppm/C
Res Wirewound 360 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo