Vishay PAC100002509FA1000
Res Wirewound 25 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
制造商页面
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.09%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Res Wirewound 25 Ohm 1% 3W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 27ohm, 9V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 22.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 27.4ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 23.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 25.5ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 25 OHM 1W 1% AXIAL
PAC01 25R 1% A1