Vishay PAC100002507FA1000
Res 250 Mohm 1W 1% Axial
制造商页面
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-56.32%
相关零件
Res Wirewound 0.25 Ohm 1% 3W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Stackpole ElectronicsCB5JBR250
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.25ohm, 5% +/-Tol, 800ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JTR270
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.27ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879350-2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.24ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.27ohm, 5% +/-Tol, 80ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879350-3
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.27ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 250 MOHM 1W 1% AXIAL
RES 0.25 OHM 1W 1% AXIAL
250m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm
PAC01 R25 1% A1