Vishay PAC100001508FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1.5ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.15%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.5ohm, 2.1213V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD1R50
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS Series 1.5 Ohm 0.6 W ±1 % ±50 ppm/K Through Hole Metal Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1879350-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 1.5Ohm ±100ppm/C
Res Wirewound 1.5 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo