Vishay NTCS0805E3472FMT
Thermistor NTC 4.7K Ohm 1% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3500K -4 to -3.5 T/R Automotive
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
TraceParts
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3545K Plastic T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3650K >= -3.5 T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3635K >= -3.5 Blister T/R
Tape and Reel 3650 2 Surface Mount NTC Thermistor 1.25mm 125C 210mW 3635K
Thermistor NTC 4.7KOhm 5% 2-Pin 0805 T/R
描述
NTCS Series 0805 4.7 kOhm ±1 % 3500 K SMT Glass Protected NTC Thermistor
Thermistor NTC 4.7KOhm 1% 2-Pin 0805 Paper T/R
NTC Thermistors; VISHAY; NTCS0805E3472FMT; 4.7 kOhm; 1 %; 0805; 2 mm
SMD 0805 NTC Thermistor NTC 4.7kOhm 3500K 2mm
NTC THERMISTOR, AEC-Q200, 4.7K, SMD, 0805; Zero Power Resistance at 25°C: 4.7kohm; Product Range: NTCS Series; Thermistor Mounting: SMD; Beta Value (K): 3500K; Thermistor Case Style: 0805 ^2012 Metric]; Ther