Vishay NTCS0805E3104HXT
Thermistor NTC 100K Ohm 3% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4100K -5 to -4.5 T/R Automotive
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Datasheet8 页13 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-82.98%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
供应链
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2006-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4311K Plastic T/R
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4470K Blister T/R
Thermistor NTC-0805J104 5% (100k Ohm) SMD, B=4480K 210mW, RoHS, EPCOS, 4000pcs/reel
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4455K T/R
NTHS Series 0805 100 kOhm ±5 % 4064 K Surface Mount NTC Thermistor
描述
NTCS Series 0805 100 kOhm ±3 % 4100 K SMT Glass Protected NTC Thermistor
THERM NTC 100KOHM 4100K 0805 / NTC Thermistor 100k 0805 (2012 Metric)
NTC SMD 0805 NiSn 100K 3% Very High B e3
Thermistor NTC 100KOhm 3% 2-Pin 0805 Paper T/R
100K¦¸ ¡À3% 210mW ¡À1% 4100K 0805 2mm*1.25mm*800¦Ìm
SMD 0805 NTC Thermistor NTC 100kOhm 4100K 2mm
THERMISTOR, NTC, 4100K, 100 KOHM ROHS COMPLIANT: YES
NTC THERMISTOR 100K OHM 3% 0805
NTC Thermistor, 100000ohm, Surface Mount