Vishay NS02BR5000FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.5ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.25%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.5ohm, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.5ohm, 1.5811V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 500m Ohm 1% 3/4W ¦90ppm/¦C AXL Thru-
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.5ohm, 2.2361V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
G-3-125 .499 1% RW80UR499F S73
Military MIL-PRF-39007RWR89S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±400ppm/C 511mOhms 3W
描述
Ceramic through hole resistor 1% 90ppm/C 500mOhm 3W
.5 OHM 1% 3W NON-INDUCTI
500m¦¸ ¡À1% 3W ¡À90ppm/¡æ 15.8mm
NS-2B .5 1% B12