Vishay NS02B560R0FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 40.9878V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
New Yorker ElectronicsNS02B560R0FB120300
2h
AvnetNS02B560R0FB120100
3d
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 560ohm, 23.6643V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 562ohm, 41.0609V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR89S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 604Ohms 3W
描述
NS-2B 560 1% B12