Vishay NS02B300R0FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 300ohm, 30V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 300ohm, 34.641V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Wirewound Resistors 300ohms 1% 3watts
300¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm
NS-2B 300 1% B12