Vishay NS010250R0FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 250ohm, 50V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
New Yorker ElectronicsNS010250R0FB120300
2h
AvnetNS010250R0FB120100
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页20 年前
New Yorker Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 250ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 250ohm, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 261ohm, 27.9821V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 237ohm, 15.3948V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 243ohm, 15.5885V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
NS-10 250 1% B12
250 OHM 1% 10W