Vishay MRA-121R000FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+109%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ohmite40F1R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1ohm, 1000V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite40F1R0
Res Wirewound 1 Ohm 1% 10W ±50ppm/C Conformal Silicone Ceramic AXL
Ohmite80F1R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 1ohm, 2.6458V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1ohm, 1.7321V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 1 Ohm 1% 10W 卤50ppm/掳C Conformal AXL Thru-Hole Bulk
MRA-12 1 1% E12 e3
1¦¸ ¡À1% 10W ¡À50ppm/¡æ 30.18mm
RES 1 OHM 1% AXIAL