Vishay MRA-1215R00FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 12.2474V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.44%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 15ohm, 10.247V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 15Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15ohm, 8.6603V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 14.7ohm, 10.144V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 14ohm, 6.4807V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43F15RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
MRA-12 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 15Ohms 10W
Res Wirewound 15 Ohm 1% 10W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
15¦¸ ¡À1% 10W ¡À30ppm/¡æ 30.18mm