Vishay MRA-05R3900FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 0.39ohm, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.89%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite45FR40
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.4ohm, 460V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 0.39 Ohm 5% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Ohmite40FR40
Res Wirewound 0.4 Ohm 1% 10W ±90ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Ohmite45JR40E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.4ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JTR390
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 0.39ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879354-3
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 0.39ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 0.39 Ohm 1% 4W Silicone AXL Bulk
RES 390 MOHM 1% AXIAL
RES 0.39 OHM 1% AXIAL
MRA-05 .39 1% E12 e3
390m¦¸ ¡À1% 4W 14.27mm
.39 OHM 1% 5W