Vishay MKT1822522065G
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount, 7130
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Datasheet6 页10 年前
相关零件
Yageo GroupRSBCC4220Z310K
Cap Film 2.2uF 50V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Cap Film 2.2uF 63V PET 10% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupMMK5225K63J06L4
CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount, 2828
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
描述
Mkt 2,2 F 10% 63Vdc Pitch 15Mm/Ammopack, Taping Height 18,5 Mm |Vishay MKT1822522065G
MKT 2,2µF ±10% 63Vdc Pitch 15mm