Vishay MKT1822415405
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (18 X 6.5 X 12.5mm) Radial 15mm Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Yageo GroupR60MI3150AA30K
Cap Film 0.15uF 400V PET 10%( 18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105°C Bulk Automotive AEC-Q200
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (17.5 X 6.4 X 15.5mm) Radial 15mm 105C Loose in Box
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (17.5 X 5.8 X 15mm) Radial 15mm 105C Loose
PanasonicECQ-E4154KF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MI31505030K
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bulk
描述
Metalized Polyester Film Capacitor |Vishay MKT1822415405
Metallized Polyester Film Capacitors .15UF 400V 10%
CAPACITOR, FILM, MKT 150NF 10% 400VDC PITCH 15MM
CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Radial MKT1822 400V 0.15muF ±10% 0.709Lx0.256W 18.00mmx6.50mm
150nF ¡À10% 15mm 400V 200V 18mm*6.5mm*12.5mm