Vishay MKT1822410405V
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount, 7122
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Datasheet6 页10 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MI31005030K
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bag
Yageo GroupR60MF3100506AK
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Cornell Dubilier160104K400G-F
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
MKT1822 Series 400 V 0.1 uF ±10% LS=15 mm Metallized Polyester Film Capacitor
CAPACITOR, FILM, MKT 100NF 10% 400VDC PITCH 15MM
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL