Vishay MKT1822410105
Cap Film 0.1uF 1000V PET 10% (26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm Bulk
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页13 年前
Datasheet5 页13 年前
Datasheet5 页14 年前
Datasheet5 页14 年前
Datasheet5 页15 年前
Datasheet5 页16 年前
Datasheet5 页17 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-39.39%
相关零件
PanasonicECQ-E12104KF
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E12104KF
Yageo GroupPHE820MB6100KR17
Film Capacitor, Polyester, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount, 7133
Film Capacitor, Polyester, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E10104KF
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E10104KF
Cornell DubilierDME10P1K-F
Cap Film 0.1uF 1000V PET 10%( 21 X 10 X 20mm) Radial 17.5mm 125C
描述
Radial FILM CAPACITOR MKT1822 220V 0.1muF ±10% 1.043Lx0.413W 26.50mmx10.50mm
CAPACITOR, FILM, MKT 100NF 10% 1000VDC PITCH 22,5MM
CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
100nF ¡À10% 22.5mm 1KV 220V 26.5mm*10.5mm*18.5mm