Vishay MKT1822333405W
Cap Film 0.033uF 400V PET 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Datasheet6 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MF2330506AK
Cap Film 0.033uF 400V PET 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
PanasonicECQ-E4333KF
Cap Film 0.033uF 400V PET 10% (10.3 X 6 X 9mm) Radial 7.5mm Bulk
描述
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount, 5116
CAPACITOR, FILM, MKT 33NF 10% 400VDC PITCH 10MM
CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Mkt 33Nf ±5% 630Vdc Pitch 15Mm |Vishay MKT1822333405W
MKT1822 0,033uF ±10% 400Vdc (W) e3