Vishay MCT0603MC5119FP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.21W, 51.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
MCT 0603-50 1% AT P5 51R1