Vishay MCT06030D6041BP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 6040ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
RES SMD 6.04KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES 6.04K OHM 0.1% 1/10W 0603
MCT 0603-25 0.1% P5 6K04