Vishay MCT06030C3001FP500
Res Thin Film 0603 3K Ohm 1% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页2 年前
Future Electronics
Newark
HQonline
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-39.57%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
相关零件
Yageo GroupRT0603FRE073KL
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603FRE073K3L
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 3.3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603FRE072K7L
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 2.7kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ3EKF3001V
Res Thick Film 0603 3K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJU03F3001V
Res Thick Film 0603 3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR MCT - Professional 0.061Lx0.033W 1.55mmx0.85mm 0.125W 1/8W 3kOhm ±50ppm/C
3K¦¸ ¡À1% 125mW ¡À50ppm/¡æ 0603 1.55mm*850¦Ìm*550¦Ìm