Vishay MBB02070C9109FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 91ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
TME
Burklin Elektronik
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.84%
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 91ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F91R
LR Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 91Ohm 0.6W
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 82.5Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 95.3ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-100R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FRE52-100R
描述
MBB/SMA 0207 - Professional FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 91Ohm 0.6W
Res, 91R, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MBB02070C9109FCT00
MBB Series 0207 91 Ohm 0.6 W ±1% ±50 ppm/K Axial Metal Film Leaded Resistor
Res Thin Film 91 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
MBB0207 SERIES AXIAL THIN FILM RESISTOR 91OHMS +/-1% 0.6W +/-50PPM/DEGC