Vishay MBB02070C9090DC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 909ohm, 350V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2007-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 909ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 909ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 825Ohm 0.6W
TE Connectivity / AMP1622577-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 825Ohm, 350V, 1% +/-Tol, -50, 50Ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC910R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 910ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC820R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 820ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 909 OHM 0.6W 0.5% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 0.5% C1 909R