Vishay MBB02070C8207JCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 0.82ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 820 MOHM 0.6W 5% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 5% CT R82
.82 OHM 5% .6W