Vishay MBB02070C4870FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 487ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.11%
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Resistor Professional Metal Film 487 Ohm 1% 2/5W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
MBB/SMA 0207-50 1% CT 487R
487¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm