Vishay MBB02070C4303FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 430000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
TME
Burklin Elektronik
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.30%
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupMFR-25FTE52-430K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 430000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Resistor, 470 kohm, MRS25 Series, 600 mW,1%, Axial Leaded, 350 V
TE ConnectivityLR1F390K
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 390000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F470K
TE Connectivity 1622485-1 Metal Film Resistor 470K Ohm 1 Percent Through Hole
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 470000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 390000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res, 430K, 1%, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MBB02070C4303FCT00
MBB/SMA 0207 - Professional FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 430kOhm 0.6W
Res Thin Film 430K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo