Vishay MBB02070C3920FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 392ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
MBB/SMA 0207-50 1% CT 392R
392¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm
392 OHM 1% 50PPM 3/5W
392 OHM 1% .6W