Vishay MBB02070C3092FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 30900ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
MBB/SMA 0207-50 1% CT 30K9
30.9K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm