Vishay MBB02070C1912FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 19100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
Newark
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 19.1K OHM 0.6W 1% AXIAL
19.1K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ ,D2.5XL6.5MM 6.5mm
MBB/SMA 0207-50 1% RP 19K1