Vishay MBB02070C1691FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1690ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
Newark
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 1.69K OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% RP 1K69
1.69K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm