Vishay MBB02070C1540FC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 154ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 154Ohm 0.6W
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 150Ohm 0.6W
TE Connectivity / AMP1622329-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 165ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor; Metal Film; Res 140 Ohms; Pwr-Rtg 0.6 W; Tol 1%; Axial; Tape & Reel
TE Connectivity / AMP1622328-1
Through Hole Thin Film Resistor, LR Series, 160 ohm, 600 mW, - 1%, 350 V, Axial Leaded
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 169Ohm 0.6W
描述
Resistor, 154 Ohm, ± 1%, 600 mW, Axial Leaded, Metal Film (Thin Film), Professional
RES 154 OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% C1 154R