Vishay MBA02040C2493FRP00
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 249000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet15 页7 年前
Datasheet15 页10 年前
IHS
Newark
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.03%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 249000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 249000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 270000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 232000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 267000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial MBA/SMA 0204 - Professional 0.063Diax0.142L 1.60mmx3.60mm 0.4W 249kOhms ±50ppm/C