Vishay M4946506TR0200FB12
Resistor, Wirewound, Axial, 3W, 0.02 Ohm, +/-1%, +/-350ppm, (15.007mm X 5.994mm), Bulk
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-M4946506TR0200FB12联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Future Electronics
Arrow Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-02-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.02ohm, 0.2449V, 1% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.02ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.02ohm, 0.1414V, 1% +/-Tol, 1000ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
M49465 Series Ø 5.21 x 14.22 mm 0.02 Ohm ±1% 3 W ±350 ppm/°C Metal Film Resistor
Res Metal Strip 0.02 Ohm 1% 3W ±350ppm/°C Molded AXL Thru-Hole Bulk