Vishay ISC1210SY1R5K
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Powdered Iron-Core, SMD, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页6 年前
Datasheet2 页13 年前
Datasheet2 页13 年前
Datasheet2 页15 年前
Datasheet2 页16 年前
Datasheet2 页16 年前
Datasheet2 页17 年前
Mouser
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind General Purpose Chip Wirewound 1.5uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 210mA 1210 T/R
API Delevan1210-152K
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1.5uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.41A 0.6Ohm DCR 1812 T/R
API Delevan2510R-28K
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 2510
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
TAIYO YUDENLK16081R5K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.5uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.7Ohm DCR 0603 T/R
描述
FIXED IND 1.5UH 370MA 750MOHM SM
High Current Inductors 1.5 uH 10%
POWER INDUCTOR, 1.5UH, 370mA, 10%, 90MHZ; Inductance:1.5µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:0.75ohm; DC Current Rating:370mA; Self Resonant Frequency:90MHz; Q Factor @ Frequency:30 @ 7.96MHz; Series:ISC-1210 ;RoHS Compliant: No